SKIP TO CONTENT
Citroën komerctransporta klāsts

KOMERCTRANSPORTS

Jaunā furgona iegādei Citroën piedāvā plašu komerctransporta klāstu. Izvēlieties no daudzajiem virsbūves variantiem un izmēriem atbilstošāko modeli, kas būs vispiemērotākais tieši Jūsu ikdienas vajadzībām.

BERLINGO & Ë-BERLINGO VAN

Citroën Berlingo furgons ir pieejams ar efektīvu iekšdedzes dzinēju vai ar elektrodzinēju (100 kW un 136 ZS).

Pieejams 2 garuma versijās: M — 4,4 m un XL — 4,75 m, ar kravnesību līdz 4,4 m³.

Ir arī 2 jaunas versijas: Driver un Worker, un tajās ir 19 autovadītāja atbalsta sistēmas, lai atvieglotu Jūsu ikdienas darbu.

JUMPY & Ë-JUMPY

Citroën Jumpy pieejams elektriskā versijā (100 kW (136 ZS) dzinējs) un dīzeļdzinēja versijā (100 līdz 180 ZS). Varat izvēlēties no 3 garumiem (XS, M vai XL) un 3 aprīkojuma versijām (Cityvan, Worker un Driver).

 

Tam ir 16 autovadītāja atbalsta sistēmas un tādas praktiskas funkcijas kā brīvroku režīmā vadāmas sānu slīddurvis un Moduwork virsbūve, kas ļauj pārvadāt līdz 4 m garus priekšmetus.

JUMPER

Citroën Jumper ir pieejams furgona, šasijas ar kabīni, dubultās kabīnes un kravas platformas versijās. Pieejams 4 garumu, 3 garenbāzes un 3 augstumu versijās. Labākais savā segmentā ar lietderīgo platumu starp riteņu arkām, bīdāmo sānu durvju atvēršanās platumu līdz 1,25 m un 11 autovadītāja atbalsta sistēmām.

 

Pieejams ar dīzeļdzinēju jaudu no 120 līdz 165 ZS.

PĀRBŪVĒTI TRANSPORTLĪDZEKĻI

Citroën piedāvā plašu pārbūvēto transportlīdzekļu klāstu:

 

- "Pabeigti" furgoni, kas īpaši pielāgoti tieši Jūsu uzņēmējdarbības prasībām un jau pieejami noliktavā;

- "A la carte" pārbūvēti furgoni, kas jākonfigurē atbilstoši Jūsu īpašajām vajadzībām.

 

Pārbūve tiek veikta kopā ar sertificētiem virsbūves pārbūves partneriem, un katra pārbūvētā versija tiek pārbaudīta pirms tās piegādes Jums. Izvēlieties garumu, augstumu un aprīkojumu, bet Citroën parūpēsies par pārējo.