Uzturēšana un tehniskā apkope

Uzturēšana un tehniskā apkope

Virsbūves ātrais remonts

01_Carrosserie-expressAr maziem iespiedumiem vai skrāpējumiem uz automašīnas virsbūves mūsu speciālisti tiks galā ātrāk nekā 24 stundās*!

Lai salabotu nelielu triecienu atstātās pēdas un atjaunotu automašīnas sākotnējo stāvokli, izmantojiet mūsu par pievilcīgām cenām pieejamos virsbūves remontdarbus, un Jūsu automašīna atkal izskatīsies kā jauna.

*No brīža, kad atstājat automašīnu darbnīcā. Pasūtījuma izpildes ilgums ir atkarīgs arī no resursu pieejamības.

 Vējstikla remonts

02_Réparation-Pare-briseRūpējoties par Jūsu ērtību un drošību, mūsu speciālisti salabos triecienu atstātās pēdas uz stikla, lai tas arī turpmāk būtu dzidrs un caurredzams.

Trieciens pa vējstiklu var atstāt pēdas, kas var traucēt redzamību vadītājam. Tas arī palielina vējstikla trauslumu, un tas var ieplīst pat pie mazākajām vibrācijām. Bojājumu labošanai mūsu speciālisti izmanto īpašus sveķus. Pēc nopulēšanas Jūsu automašīnas vējstikls atgūs izturību un izskatīsies kā jauns.

Vienu vai divus trieciena radītus bojājumus var salabot, ja tie nav lielāki par divu eiro monētu un nav vadītāja redzes laukā.

 Gaisa kondicionētājs

03_Bilan-climatisationAutomašīnas gaisa kondicionēšanas sistēma atšķirīgos gada laikos tiek izmantota dažādi. Lai nodrošinātu maksimālu ērtību un drošību, regulāri ir jāveic sistēmas apkope.

Mūsu speciālisti veic astoņas dažādas pārbaudes, lai pārliecinātos, ka Jūsu automašīnas gaisa kondicionēšanas sistēma ir ideālā darba kārtībā, gaiss tiek pareizi filtrēts un kondensāta novēršanas ierīce darbojas kā nākas. Gaisa kondicionētāja pārbaudes nodrošina komfortu un ideālu redzamību braukšanas laikā.

Pārbaude pirms tehniskās apskates

04_Offre-de-pré-contrôle-techniqueKad ir pienācis laiks doties uz obligāto tehnisko apskati, mūsu speciālisti var veikt jebkura modeļa automašīnas pārbaudi. Speciālisti pārbauda visas tās automašīnas daļas, kas tiek pārbaudītās valsts obligātajās tehniskajās pārbaudēs, un jau laicīgi Jūs informēs par automašīnai nepieciešamajiem remontdarbiem. Ja vēlaties, varam veikt šos remontdarbus mūsu servisa centrā un pēc tam nogādāt automašīnu tehniskās apskates stacijā. Tādējādi Jums nav jāuztraucas par tehniskās apskates prasībām un jātērē nauda atkārtotas apskates veikšanai.