December 1, 2016

DS VIRGIN RACING IR MOTIVĒTA MARAKEŠĀ PARĀDĪT SAVAS PATIESĀS SPĒJAS

DS VIRGIN RACING IR MOTIVĒTA MARAKEŠĀ PARĀDĪT SAVAS PATIESĀS SPĒJAS

Pēc tam, ka netika izmantota iespēja uzvarēt Hongkongā, DS Virgin Racing ir motivēta parādīt savas spējas Marakešā

Otrajās sacīkstēs ir jāizmanto mašīnas lieliskais ātrums un pilotiem jāgūst punkti kopvērtējumā.

DS Virgin Racing brauc uz Marakešu ļoti motivēti pēc neveiksmes Honkongā. Neskatoties uz to, ka abas automašīnas kvalificējās otrajā starta rindā, komandai nācās aizbraukt bez punktiem.  Visi ar nepacietību gaida otrās sacīkstes, ar kurām Formula E debitēs Āfrikā.

Marakešas trase komandai ir nozīmīga. „Esmu šeit sacenties un trešoreiz uzvarējis ar WTCC” skaidro Hosē Marija Lopezs. „Tā ir šaura. Taču Formula E bolīds ir šaurāks nekā WTCC auto, līdz ar to jābūt labai cīņai.”

Ne tikai braucējiem ir pieredze šajā trasē. Mūsu inženieriem šeit ir sacīkšu un uzvaru pieredze, un esam pārliecināti, kas tas komandai dos priekšrocības. Mūsu trases simulatoru tests atklāja, ka maksimālais iespējamais Formula E auto ātrums ir 210 km/h, kas ir vairāk par WTCC 205 km/h.

Trase ļoti atšķiras no Honkongas – 12 līkumi (Honkongā deviņi) un tā ir par puskilometru garāka. Čempionāta garākajā trasē komandas galvenais izaicinājums būs taktika baterijas saglabāšanā – tas ir kaut kas, ko Sems Bērds meistarīgi demonstrēja Honkongā, esot vadībā vairākus apļus pirms mašīnu nomaiņas.

Trase nav vienīgā vieta, kur tiek plānota stratēģija. Marakešas ePrix laikā notiek 22. Klimata konference: pasaules līderu tikšanās, kurā apspriež klimata izmaiņas. DS Virgin Racing savas garāžas priekšā 10. novembrī būs saimnieks Inovāciju samitam, kurā speciālisti no visas pasaules diskutēs par elektro automobiļiem un ilgtspējīgām tehnoloģijām.

„Mēs esam bijuši kosmosā, mēs esam veikuši lidojumu, izmantojot biodegvielu, un mēs bijām pirmie, kas apbrauca pasauli neapstājoties. Virgin ir par ilgtspējas padarīšanu par ātru.” Ziņo komandas direktors Alekss Tai.

Lai sekmētu DS Virgin Racing veiksmi sezonas gaitā, līdzjutēji, izmantojot FanBoost, var atdot savu vai nu par Semu Bērdu vai Hosē Mariju Lopezu. To var izdarīt, izmantojot čempionāta oficiālo lietotni, tā mājaslapu (www.fiaformulae.com/fanboost), Twitter vai Instagram, nosūtot mirkļbirku #FanBoost, kam pievienots #SamBird vai #JoseMariaLopez! Pagājušajā DS Virgin Racing bija visvairāk #FanBoost balsu saņēmusī komanda!